Stebint kaip sparčiai plečiasi miestai, dažnai pasvajojame apie nuosavą namą. Dažnai susidarome ir vaizdinį kaip jis turėtų atrodyti - arba jau kažkur matyto namo paveikslas arba sudėliotas į patikusių atskirų landšafto, eksterjero ir interjiero detalių. Įgyvendinant savo svajonę realybėje svarbi kiekviena detalė. Siūlome atkreipti dėmesį į namo pamatus.

Apie pamatus...

gallery/img_0546
gallery/876

Pastaruoju metu Lietuvoje vis populiaresni tampa namukai be rūsio, statomi ant polinių pamatų. Tam įtakos turėjo pamatų kaina, nes polinių pamatų įrengimas yra žymiai pigesnis nei sekliųjų pamatų.  Polinių pamatų įrengime labai svarbus etapas - polio įšgręžimas. Taupant pinigus ar laiką, poliai gali būti įrengti netinkamai, t.y. jis gali būti išgręžtas taip, kad jo padas atsirems į netinkamą gruntą. To pasekoje atsiranda namo nuosėdis ar plyšiai sienose ir vėliau tenka kur kas daugiau investuoti į namo interjiero ir eksterjiero remontą. Šiuo atveju pigesnis variantas - nėra geresnis, tad ruošiantis įrengti polinius pamatus rekomenduojama atlikti grunto tyrimus. Šio tyrimo kainos pakankamai didelės, todėl dažnas lietuvis taupydamas šio tyrimo neatlieka. Išeitis yra. Tokiu atveju rekomenduojama gręžti gilesnius polius – iki tol, kol bus pasiektas stipresnis gruntas (ne mažiau 1,50 m. gylio). Atitinkamai dedamas armatūros karkasas ir visą tai užpilama betonu. Toliau montuojamas rostverkas – armatūros karkasas, statomi klojiniai ir viskas užpilama betonu.

gallery/img_1214
gallery/081015a-011

Tačiau norint turėti rusį po namu poliniai pamatai yra netinkamas sprendimas ir čia be sekliųjų pamatų neapseinama. Seklieji pamatai dar skirstomi į juostinius ir plokštuminius. Tiek juostinių tiek plokštuminių pamatų įrengimas atseina nepigiai, nes jų kainą įtakoja daugelis veiksnių - namo dydis, medžiagų kiekis, kasimo, montavimo, krano paslaugos betonavimo darbai. Pamatus galima surinkti iš betono blokų ar monolitinio betono...

gallery/22050152_1610703702326173_2453038675497253402_n

Gaminame įvairius armatūros karkasus poliams, rostverkams, kolonoms, sąramoms ir kitoms konstrukcijoms. Galime išlankstyti įvairius lankstinius. Pagal pateiktus brėžinius galime pagaminti betono armavimo produkciją. Visi armatūros karkasai rišami viela ,rankiniu būdu. Gaminius galime pristatyti i pageidaujamą vietą.